O nás

Ve společnosti OMÍTKYJM s.r.o. realizujeme vnitřní a venkovní strojní omítky pro novostavby i rekonstruované domy. Strojní omítky zhotovujeme pro rezidenční, komerční i historické budovy v nejrůznějších provedeních a barevných odstínech. Využijte rychlé, kvalitní a cenově výhodné strojní omítání pro Jihomoravský kraj.

Komplexní strojní omítání

Kvalitní a rychlá realizace

Přípravné a dokončovací
zednické práce

Profesionální realizace strojních omítek

Specializujeme se na realizace vnitřní štukové omítky a jádrové omítky Profibaustoffe, která vyniká výbornými vlastnostmi, vysokou kvalitou a dlouhou životností. Realizované strojní omítky splňují normy ČSN EN 998-1 a ČSN 13279-1. Součástí našich služeb jsou také přípravné a dokončovací zednické práce.

Omítací práce provádíme v širokém okolí Brna, především v okrese Brno-venkov a v celém Jihomoravském kraji. Strojní vnitřní omítky realizujeme ve městech Blansko, Boskovice, Bystřice nad Pernštejnem, Břeclav, Nové město na Moravě, Vyškov, Letovice, Žďár nad Sázavou a v mnoha dalších městech.

Informujte se o výhodách strojních omítek, prohlédněte si nabídku omítacích prací a kontaktujte nás. Na spolupráci se těší společnost OMÍTKYJM Brno-Jehnice.