Jádrové strojní omítky

Toužíte po dokonale hladkých stěnách, které jsou příjemné na dotek a bez trhlin? Jádrové omítky Profibaustoffe jsou správnou volbou. Využívají se jako podklad pro štuk s moderním a čistým vzhledem a vyrovnávají povrch zdí. Poznejte unikání výhody strojních jádrových omítek.

strojní omítky povrch

Podkladové omítky

strojní omítky kvalitní směsi

Nevytváří trhliny v omítce

dokonalé vyrovnání povrchu

Dokonalé vyrovnání povrchu

Jádrové omítky pro hladké stěny bez trhlin

Interiérové jádrové omítky patří ke skvělým omítkovým materiálům. Jádrová omítka vyniká dokonale hladkým povrchem, netvoří vlásečnicové trhliny a přispívá k optimální vzdušné vlhkosti v interiéru. Rychlost aplikace navíce urychluje strojní omítání, díky kterému nanášení vnitřní omítky trvá několik málo minut.

OMÍTKYJM Brno-Jehnice nabízí profesionální realizace strojní jádrové omítky. Dopřejte vašemu interiéru kvalitní omítky s dlouhou životností, kontaktujte nás!

Realizace jádrových omítek

Před samotnou aplikací jádrové omítky zbavíme povrch nečistot a nežádoucích faktorů. Následně povrch navlhčíme a aplikujeme cementový nástřik. Po zaschnutí, které trvá 24 hodin začneme strojně nanášet jádrovou omítku se na zdivo. Využíváme málo zrnité sypké směsi Profibaustoffe, které se vyznačují vysokou kvalitou a skvělým zpracováním. Po aplikaci a vyrovnání omítky i jejím zavadnutí následuje dokonalé vyhlazení povrchu.

Objednejte si kvalitní jádrové strojní omítky realizované v okrese Brno-venkov od společnosti OMÍTKYJM. Součástí našich služeb jsou také dokončovací zednické práce a odborné poradenství.

Využijte odbornou realizaci a poradenství

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte profesionální strojní omítání? Nevíte, jaký postup omítání zvolit? Zajímá vás cena za m2 vnitřní strojní omítky? Obraťte se na odborníky ze společnosti OMÍTKYJM. Rádi vám poradíme a nabídneme vždy nejlepší řešení. Strojní omítání realizujeme v Brně a celém Jihomoravském kraji.