Vnitřní strojní omítky

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte zhotovitele vnitřních omítek v Jihomoravském kraji? Využijte strojní omítání od společnosti OMÍTKYJM. Provádíme realizace jednovrstvé jádrové i vícevrstvé štukové omítky.

 

Rychlá realizace
omítek

Vysoká kvalita
omítkových směsí

Rovnoměrné nanášení
se skvělou přilnavostí

Profesionální realizace vnitřní strojní omítky

Vnitřní omítky spoluvytváří design celého interiéru. S domem jsou spjaty na dlouhá desetiletí. Proto nepodceňujte jejich výběr a kvalitu provedení. Ve společnosti OMÍTKYJM Brno-Jehnice se specializujeme na vnitřní strojní omítky pro novostavby, rodinné i bytové domy a komerční prostory.

Předností strojního omítání je vysoká rychlost zpracování s maximální kvalitou provedení. K zhotovení používáme sypké směsi Profibaustoffe, které vynikají konzistentním složením a výbornou přilnavostí na zdivo. Míchání a tlakové nanášení omítkové směsi na stěny zajišťuje profesionální omítací stroj. Omítky splňují normy ČSN EN 998-1 a 13279-1.

Štukové omítky

Štukové omítky patří k léty prověřeným materiálům. Jejich skladba je dvouvrstvá s použitím podkladové jádrové omítky. K vlastnostem štukového omítání patří jemné zrnité provedení, vysoká odolnost vůči poškození a efektivní tvoření štukových povrchů. Pro více informací navštivte stránku strojní štukové omítky.

Jádrové omítky

Interiérové jádrové omítky se aplikují jako jednovrstvé v prostorách, které nejsou pohledově exponované. Tyto omítky mohou mít až několika centimetrovou tloušťku pro dokonalé vyrovnání povrchu bez trhlin. Hladké jádrové omítky jsou vhodné do všech moderních interiérů. Zajímá vás cena za m2 vnitřní strojní omítky? Napište nám přes kontaktní formulář.

Využijte zhotovení vnitřních strojních omítek

OMÍTKYJM s.r.o. nabízí profesionální realizace vnitřních omítek Profibaustoffe, odborné poradenství a dokončovací zednické práce. Objednejte si vnitřní strojní omítky od profesionálů. Kontaktujte OMÍTKYJM Brno-venkov.