Přípravné a dokončovací zednické práce

Součástí našich služeb jsou drobné přípravné a dokončovací zednické práce. Postaráme se o kompletní přípravu zdiva, realizaci omítek a finální dokončovací práce po zhotovení omítek.

 

Příprava stěn a stropů
na omítání

Precizní realizace detailů

Kompletní začišťovací práce

Příprava zdiva pro strojní omítání

Dříve, než přistoupíme k realizaci vnitřních či vnějších omítek, připravíme podklad. Provedeme drobné opravy zdiva po vodovodních a elektrikářských rozvodech, napenetrujeme povrchy stěn a stropů i vyztužíme rohy plastovými profily.

Po aplikaci sádrové či štukové omítky celý povrchy stěn vyrovnáme a vyhladíme do finální podoby. Naprostou samozřejmostí dokončovacích prací jsou začišťovací práce, kvalitní zhotovení rohů a nejrůznějších detailů.

Využíváme moderní stavební materiály

Pro dokončovací a přípravné práce využíváme běžné i speciální stavební hmoty, mezi které patří lepidla, tmely, sádra, penetrační nátěry a mnohé další materiály. K zpracování používáme zednické lžíce, hladítka, naběračky, kladiva a celou řadu dalšího zednického vybavení.

Objednejte si drobné zednické práce

Přejete si zhotovit drobné zednické a přípravné práce pro strojní omítky, nebo realizovat dokončovací práce u jádrových omítek? Zajímá vás cena stavebních prací? Kontaktujte společnost OMÍTKYJM Brno-Jehnice. Kompletně připravíme stěny na omítání, realizujeme vnitřní či vnější omítky a provedeme veškeré dokončovací práce. Zednické práce poskytujeme pro celý Jihomoravský kraj. OMÍTKYJM Brno-venkov - profesionální zhotovitel omítek.

Kontakty

Sídlo, fakturační adresa
OMÍTKYJM s.r.o.
Skryjova 1606/8
614 00, Brno - Husovice

IČ:   026 39 831
DIČ: CZ026 39 831

zapsaná v obchodním rejstříku KS v Brně,
oddíl C, vložka 81986

Korespondenční adresa - technické dotazy
Mykhaylo (Michal) Deyak
Lelekovická 84/34
621 00, Brno - Jehnice

Telefon: +420 775 307 923

Email: Obecné informace: omitkyjm@seznam.cz

Jméno*:
Telefon:
E-mail*:
Zpráva:

* - povinné pole